O mundurach

Jesteśmy jednym z liderów miarowego krawiectwa ciężkiego w Polsce. Specjalizujemy się w szyciu mundurów w oparciu o podane rozmiary. Realizujemy również zamówienia hurtowe, na podstawie europejskiej tabeli rozmiarów odzieży. Wykwalifikowani konstruktorzy i krojczy oraz doświadczona kadra krawcowych, zapewnią Ci bardzo wysoką jakość wykonania. Do zachowania najwyższej jakości naszych wyrobów, korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców oraz surowców, których jakość została potwierdzona  odpowiednimi certyfikatami. Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy, pozwala nam również realizować zamówienia polegające na usługowych przeszyciach z powierzonego materiału.

Polecamy nasze sklepy internetowe, w których mogą Państwo zakupić nie tylko mundury, ale także wszystkie niezbędne dodatki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Mundury wyjściowe, galowe

Głównym przedmiotem naszej działalności, jest szycie miarowe mundurów wyjściowych, galowych oraz służbowych, do wszystkich rodzajów służb mundurowych, takich jak: Wojska Lądowe, Powietrzne, Marynarka Wojenna Straż Graniczna, Policja, Służba Więzienna, Straż Pożarna, Straż Miejska i Gminna.

Mundury i marynarki myśliwskie

Ważną pozycją w naszej ofercie, stanowią mundury oraz marynarki myśliwskie. Nasze wyroby, znalazły uznanie wielu kół łowieckich, zarówno w kraju, jak i za granicą. Na życzenie kół łowieckich, realizujemy osobne zamówienia na marynarki, według przedstawionych projektów

Odzież mundurowa

Realizujemy również zamówienia na odzież mundurową, dla takich podmiotów jak: hotele, orkiestry, agencje ochrony. Wykonujemy ubrania zarówno galowe, jak i służbowe, tzw. bojowe lub polowe oraz odzież dla wszystkich wewnętrznych służb ochrony.

Mundury historyczne

Dużym zainteresowaniem cieszą się również mundury historyczne, które rekonstruujemy w oparciu o stosowną dokumentację. Mundury szyte są z tkanin wykonanych według kolorystyki i  rodzajów stosowanych w danej epoce, dokładnie odwzorowując ich historyczny wygląd.  Współpraca z grupami rekonstrukcyjnymi pozwala nam na wykonanie mundurów z najmniejszymi detalami.