JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI

Tradycje naszej firmy sięgają roku 1969, kiedy to Eugeniusz Ostrowski po otrzymaniu dyplomu mistrza krawieckiego, otworzył w Lublinie pracownię krawiecką.
Przez wiele lat wraz z pracownikami prowadził usługi krawieckie na najwyższym poziomie, czym zdobył szacunek w środowisku krawieckim oraz uznanie klientów.

PRACOWNICY

W roku 1992, kiedy nastał czas większej swobody działalności gospodarczej, powiększył pracownię zatrudniając większą liczbę pracowników.

OFERTA

Od roku 1998 specjalizujemy się w szyciu sortów mundurowych, ubrań galowych, mundurów służbowych. Naszą rzetelność oraz jakość świadczonych usług doceniło wiele firm, instytucji oraz odbiorców indywidualnych z całej Polski.

ZADOWOLENI KLIENCI

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Realizujemy zamówienia zarówno hurtowe na podstawie ogólnej rozmiarówki, jak i pojedyncze o dokładnych wymiarach. Klienci korzystający z usług naszej firmy zawsze do nas wracają, dzięki temu wiemy, że są zadowoleni.

49

Lat doświadczenia

17

Wykwalifikowanych pracowników

13

Nagród i dyplomów

95

Przykładowych projektów

WYRÓŻNIA NAS

Jakość. W przypadku garniturów jakość ma fundamentalne znaczenie. Nie tylko dlatego, że jest jednym z podstawowych wyznaczników elegancji, ale i z powodów czysto praktycznych. Noszony przez cały dzień garnitur wymaga dobrej gatunkowo wełny – stuprocentowej bądź w mieszance z trzymającymi formę ubrania włóknami elastycznymi – odpornej na gniecenie się i mięcie, jednocześnie przewiewnej i miłej w dotyku.

KONKURENCYJNE CENY

Posiadamy wyjątkowo niskie ceny przy produktach najwyższej jakości.

MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Pomimo niskich cen naszych produktów dbamy o najwyższą jakość materiałów.

DOŚWIADCZONY PERSONEL

W naszej firmie zatrudniamy jedynie doświadczonych profesjonalistów.

NASZE GARNITURY

Do zachowania najwyższej jakości naszych wyrobów, korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców oraz surowców, których jakość została potwierdzona  odpowiednimi certyfikatami. Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy, pozwala nam również realizować zamówienia polegające na usługowych przeszyciach z powierzonego materiału.

Polecamy nasze sklepy internetowe, w których mogą Państwo zakupić nie tylko mundury, ale także wszystkie niezbędne dodatki.

Garnitur ślubny

Garnitur na miarę

Garnitur klasyczny