JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI

Jesteśmy jednym z liderów miarowego krawiectwa ciężkiego w Polsce. Specjalizujemy się w szyciu mundurów w oparciu o podane rozmiary. Realizujemy również zamówienia hurtowe, na podstawie europejskiej tabeli rozmiarów odzieży. Wykwalifikowani konstruktorzy i krojczy oraz doświadczona kadra krawcowych, zapewnią Ci bardzo wysoką jakość wykonania. Do zachowania najwyższej jakości naszych wyrobów, korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców oraz surowców, których jakość została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy, pozwala nam również realizować zamówienia polegające na usługowych przeszyciach z powierzonego materiału.

PRACOWNICY

W roku 1992, kiedy nastał czas większej swobody działalności gospodarczej, powiększył pracownię zatrudniając większą liczbę pracowników.

OFERTA

Od roku 1998 specjalizujemy się w szyciu sortów mundurowych, mundurów służbowych. Naszą rzetelność oraz jakość świadczonych usług doceniło wiele firm, instytucji oraz odbiorców indywidualnych z całej Polski.

ZADOWOLENI KLIENCI

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Realizujemy zamówienia zarówno hurtowe na podstawie ogólnej rozmiarówki, jak i pojedyncze o dokładnych wymiarach. Klienci korzystający z usług naszej firmy zawsze do nas wracają, dzięki temu wiemy, że są zadowoleni.

49

Lat doświadczenia

17

Wykwalifikowanych pracowników

13

Nagród i dyplomów

95

Przykładowych projektów

WYRÓŻNIA NAS

Jakość. W przypadku mundurów jakość ma fundamentalne znaczenie. Nie tylko dlatego, że jest jednym z podstawowych wyznaczników elegancji, ale i z powodów czysto praktycznych. Noszony przez cały dzień mundur wymaga dobrej gatunkowo wełny – stuprocentowej bądź w mieszance z trzymającymi formę ubrania włóknami elastycznymi – odpornej na gniecenie się i mięcie, jednocześnie przewiewnej i miłej w dotyku.

KONKURENCYJNE CENY

Posiadamy wyjątkowo niskie ceny przy produktach najwyższej jakości.

MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Pomimo niskich cen naszych produktów dbamy o najwyższą jakość materiałów.

DOŚWIADCZONY PERSONEL

W naszej firmie zatrudniamy jedynie doświadczonych profesjonalistów.

NASZE MUNDURY

Do zachowania najwyższej jakości naszych wyrobów, korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców oraz surowców, których jakość została potwierdzona  odpowiednimi certyfikatami. Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy, pozwala nam również realizować zamówienia polegające na usługowych przeszyciach z powierzonego materiału.

Polecamy nasze sklepy internetowe, w których mogą Państwo zakupić nie tylko mundury, ale także wszystkie niezbędne dodatki.

Mundur leśnika

Mundur OSP

Mundur myśliwego